Аукціон з продажу майна ТОВ Агро-Монтаж

Товарна біржа «ПРОФІ-Т», код ЄДПРОУ 33660036, місцезнаходження: 65016, м. Одеса, вул. Авдєєва-Чорноморського, буд. 2-б, оф. 6, повідомляє про проведення другого повторного аукціону (біржових торгів) з продажу майна, що належить банкруту
—    Товариство  з  обмеженою  відповідальністю  «Агро-Монтаж»,  Код  ЄДРПОУ
01331058, адреса: 65013, м. Одеса, Миколаївська дорога, буд. 126.

Опис майна та порядок проведення аукціону: лот № 1.

Нежитловий об’єкт - виробнича база (склади) у складі 8 одиниць службових будівель та споруд, загальною площею 1521,7 кв. м., які розташовані за адресою: м. Одеса, Миколаївська дорога, буд. 126.

 

 

№ 

 

Критерій 

 

Опис майна

 

 1. 

 

Номер лоту 

 

 

 2. 

 

Характеристика та місцезнаходження майна, що продається

Виробнича база (склади), частково непридатна для використання без капітального ремонту, що розташована за адресою: місто Одеса, Миколаївська дорога, будинок 126 (сто двадцять шість), яка в цілому складається з: літ. А - адміністративна будівля, літ. Б склад, літ. В - склад, літ. Г - склад, літ. Д - гараж, літ. Е - склад-навіс, літ. З - підсобне, літ. Ж - навіс, №1-3 огорожа, І - мостіння, загальною площею 1521,70 кв.м., на підставі рішення господарського суду Одеської області від 19.12.2008 року по справі №20/230-08-4880,

 

 

 

рішення набрало законної сили 08.01.2009 року, право власності на виробничу базу зареєстроване відповідно до Витягу № 23596040 про реєстрацію права власності на нерухоме майно, виданого Комунальним підприємством «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» 17.08.2009 року, номер запису: 1226 в книзі: 90неж-11, реєстраційний номер 28047143.

Виробнича база (склади) обтяжена іпотекою (іпотечний договір, від 24.02.2011р., посвідчений приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу Калінюк Г.О., зареєстрований в реєстрі за №214, заборона зареєстрована в реєстрі за № 215) з метою його реалізації та погашення заборгованості перед ПАТ „Банк Кіпру" за договором про відкриття відновлювальної кредитної лінії №30144/2011 від 24.02.2011р. в сумі 4 401 802,37 грн.

Виробнича база (склади) розташована на земельній ділянці, власником якої є Одеська міська рада, площею 3038 кв.м., кадастровий номер 5110137200:11:05:005, що знаходиться у користуванні ТОВ «Агро-Монтаж» на умовах оренди на підставі Договору оренди земельної ділянки, укладеного 31.05.2002 року між ТОВ «Агро-Монтаж» та Одеською міською радою строком на 25 років, посвідченого Карімовою Л.М., приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу за реєстровим номером № 1230, зареєстрованого у Книзі записів договорів на право тимчасового користування землею (у тому числі на умовах оренди) 06.06.2002 року за № 621/35. Цільове призначення вказаної земельної ділянки – для експлуатації та обслуговування виробничої бази.

Електрика: так

Газ: ні

Вода: так

Асфальт: так Місцезнаходження - м. Одеса, Миколаївська дорога, буд. 126. 

 

 

3. 

 

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги) 

 

02.08.2016 - об 11 год. 00 хв.

 

Товарна біржа «ПРОФІ-Т» 

Місцезнаходження: 65016, м. Одеса, Авдєєва Чорноморського, буд. 2-б, оф. 6. 

 

 

4. 

 

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні 

 

Лот № 1 -3 264 032.82 грн, 

з можливістю зниження початкової вартості, але не нижче, ніж до граничної вартості, яка становить 10% початкової вартості, вказаної в оголошенні про проведення аукціону.

 

5. 

 

Крок аукціону

 

 1 % від початкової вартості лоту, що складає:

лот No 1 – 32 640 грн. 33 коп.

 

6. 

 

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску 

 

Розмір гарантійного внеску становить 10% від

гарантійного внеску початкової вартості лоту та складає :

лот No1 : 326 403 грн. 28 коп. без ПДВ

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску –

05.07.2016 року - до 17-00 год

Внесення гарантійного внеску здійснюється за

наступними реквізитами:

Отримувач - Товарна біржа «ПРОФІ-Т»,

код ЄДРПОУ 33660036,

р/р 26009054401267 в Южному ГРУ ПАТ «КБ

«ПРИВАТБАНК», м. Одеса, МФО 328704.

 

7. 

Можливість надання переможцю податкової накладної 

 

Не надається 

 

 

8. 

 

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби

зв’язку) 

 

Найменування: ТОВ «Агро-Монтаж»  в особі

Арбітражного керуючого - ліквідатора Дарієнко

Віктора Дмитровича (Замовник аукціону). Свідоцтво Міністерства юстиції України на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 284 від 31.05.2013 року. 

Місцезнаходження: 65023, м. Одеса, вул. Садова, 18,  оф. 5.

Телефон замовника для зв’язку: (050) 316-82-18

 

9. 

 

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення 

 

 

1.                  Для прийняття участі в торгах користувач веб-сайту організатора торгів зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію. 

2.                  Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді заяву встановленого зразку  та додає у сканованому вигляді копії наступних документів: 

2.1.            Для фізичної особи:  копія паспорту та ідентифікаційного номера; копія квитанції  про сплату гарантійного та реєстраційного внесків. 

2.2.            Для фізичної особи - підприємця:   копія витягу з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію; якщо особа подає заяву за дорученням – копія нотаріально посвідченого доручення; копія паспорта та ідентифікаційного номера ФОП; копія свідоцтва платника єдиного податку та ПДВ (якщо ФОП є їх платником); довідка про відкриття рахунку в банківській установі; копія платіжного доручення чи квитанції про сплату гарантійного та реєстраційного внесків.

2.3.            Для юридичної особи:  копія витягу з ЄДР або копія свідоцтва про державну реєстрацію; копія довідки органу статистики; копія доручення або копія рішення (наказу) про призначення керівника ЮО; копії документів податкового органу про взяття на облік платника податків, свідоцтв про сплату єдиного податку та ПДВ; копія паспорта та ідентифікаційного номера уповноваженої особи; копія довідки про наявність банківського рахунку; копія довідки про банківські реквізити ЮО; копія платіжного доручення про сплату гарантійного та реєстраційного  внесків. 

 

 

 

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску. 

 

 

10. 

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах 

1.Заявки на участь в торгах подаються в паперовій    та електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника. 

2.                  Місце представлення заявок на участь в торгах:

Товарна біржа «ПРОФІ-Т» 

Місцезнаходження:  65016, м. Одеса,  вул.  вул. Авдєєва-Чорноморського, буд. 2-б, оф. 6.  http://profi-t.at.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з
моменту опублікування оголошення про проведення
аукціону на веб-сайтах Міністерства юстиції України та
Вищого господарського суду України -по 22.04.2016 р.
до 17-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів:    

http://profi-t.at.ua/

 

11. 

 

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

 

1.Допуск учасника до торгів здійснюється організатором аукціону шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в торгах та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску. 

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо: 

-                     заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені  Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону; 

-                     подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам; 

-                     станом на 17-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на  вказаний в повідомленні про проведення аукціону банківський рахунок.

 

 

12. 

 

Порядок і критерії

виявлення переможця

торгів 

 

Торги проводяться ліцитатором у формі аукціону.

Порядок проведення аукціону та внесення пропозицій щодо ціни лота визначаються Організатором аукціону відповідно до вимог ст.ст. 64, 65 Закону.  Переможцем аукціону визначається учасник, що запропонував найвищу ціну за лот. 

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання проекту цього договору, гарантійний внесок йому не повертається і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір

 

 

купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівліпродажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення другого повторного аукціону і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

Після закінчення аукціонних торгів складається та підписується з переможцем торгів протокол про проведення аукціону, який є підставою для укладення договору купівлі-продажу з покупцем (при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту). Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.  

 

13. 

 

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі 

 

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок власника майна: отримувач -

Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю

«Агро-Монтаж» - арбітражний керуючий Дарієнко

Віктор Дмитрович;  код одержувача - 01331058; 

Розрахунковий рахунок: № 26000962502652 в Публічному акціонерному товариству «Перший Український Міжнародний Банк», МФО 334851.

14. 

 

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби

зв’язку) 

Найменування: Товарна біржа «ПРОФІ-Т»  Місцезнаходження: 65016, м. Одеса, АвдєєваЧорноморського, буд. 2-б, оф. 6. 

Засоби зв’язку: тел.:  (0482)  34-61-16, 

(048) 743-58-23;  E-mail: tb-profit@i.ua 

 

15. 

 

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону 

Товарна біржа «ПРОФІ-Т», 

Місцезнаходження: 65016, м. Одеса,  АвдєєваЧорноморського, буд. 2-б, оф. 6. 

Телефони для зв’язку: (0482) 34-61-16,   (048) 743-58-23.        

    

16. 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

 

 

Відомості про повторний аукціон 

 

 

 

 

 

 

 

Відомості про провадження у справі про банкрутство   

 

Аукціон є другим повторним.
Інформація про перший аукціон у формі біржових
торгів, що проводився ТБ «ПРОФІ-Т» та визнаний
таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю заявок,
знаходиться на сайті:
http://old.minjust.gov.ua/46406?d=28358&v=95951198ca
&t=8
Інформація про повторний аукціон у формі біржових
торгів, що проводився ТБ «ПРОФІ-Т» та визнаний
таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю заявок, знаходиться на сайті http://old.minjust.gov.ua/46406?d=28779&v=5f6ef7d5c7&t=8
 та  http://old.minjust.gov.ua/46406?d=31890&v=b912e58c19&t=8

 

№ 916/1191/13 від у справі про банкрутство 28.05.2013р., що знаходиться на розгляді в Господарському суді Одеської області.

 

 

 

 

 

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА ФОТОФІКСАЦІЯ

ПРОЕКТ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ (натисність для завантаження)

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В АУКЦІОНІ (натисність для завантаження)

Заявка подається в паперовому та електронному вигляді, для подання заявки необхідно зареєструватись на сайті, заповнити нижченаведені форми та прикріпити вказані у оголошенні скановані копії документів!

E-mail отправителя *:
Название должника и номер лота *:
ФИО или полное наименование юрлица *:
Замечания и пожелания:
Копия паспорта:
Копия ИНН:
Копия квитанции об уплате регистрационного и гарантийного взноса:
Копия извлечения из ЄГРПОУ:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы:
другие документы: